صنایع متقاضی در بازار مخازن جی آر پی

مخزن GRP، فایبرگلاس یا مخزن کامپوزیت (مخازن آب پلاستیکی تقویت شده شیشه‌ای)، مخازنی هستند که برای نگهداری مایعات شامل؛ آب آشامیدنی، آب صنعتی و پسآب فاضلاب، سیالات قلیایی و اسیدی، مواد شیمیایی و مواد اولیه استفاده می‌شوند و صنایع زیر مشتریان آن هستند؛

  • کارخانجات تولیدکننده مواد غذایی

  • صنایع تولیدکننده کودهای مایع

  • صنایع شیمیایی

مخازن فایبر گلاس راه حلی مناسب برای ذخیره آب در فضای باز، سیستم‌های آتش نشانی، ذخیره انواع روغن، سیستم‌های تصفیه و ذخیره آب می‌باشند. موادی که این مخازن از آن‌ها ساخته می‌شوند به تولیدکننده امکان می‌دهند تا در سطح تخصصی تولید شوند و  برای ذخیره مواد شیمیایی در یک محیط امن و کنترل شده در محیط کارخانجات مورد استفاده قرار گیرند.

امروزه صنایع تولید مخازن GRP در زمینه نگهداری آب و انواع مایعات پیشگام هستند. این مخازن با توجه به طراحی سبک و محکم، ذخیره‌ سازی ایمن مایعات را بدون خطر خوردگی یا آلودگی باکتری‌ها فراهم می‌کنند. به علاوه با توجه به موادی که مخازن آب از آن‌ها ساخته شده است، در برابر درجه حرارت خارجی و آب و هوای نامناسب مقاوم هستند، به این معنی که مخازن با گذشت زمان تخریب نمی‌شوند. این مواد همچنین باعث انعطاف پذیری مخازن آب می‌شوند، بدین معنی که می‌توانند در سطح تولید برای هر دسترسی خاص یا نیازهای مکانی سازگار شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *