مشتریان دستگاه‌ های تاریخ زن و قیمت زن

دستگاه های تاریخ زن یک بخش اساسی در اکثر فرایندهای تولید هستند. در محصولات غذایی و آشامیدنی، درج تاریخ تولید و انقضاء از لحاظ حفظ سلامت مصرف کننده بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در تولیدات صنعتی، درج تاریخ به ردیابی زمان ساخت محصول کمک می‌کند و در صورت بروز نقص در محصول می‌توان هشدارها و فراخوان‌های مربوطه را انجام داد. صنایع مختلفی از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند که عبارتند از؛

صنایع تولیدی، صنعت خودرو و برق

چاپگرهای اطلاعات در بخشهای صنعتی و خودرویی برای چاپ داده‌های تولیدی خاص و کدهای مربوطه روی موارد مختلف استفاده می‌شوند. کابل، رابط، سیمها، رشته‌ها در صنایع خودروسازی و هوا فضا و ماژول‌های الکتریکی از این موارد هستند. این صنعت به طور کلی استقرار کدها بر روی اشیا منحنی یا نامنظم را ضروری می‌کند، که می‌تواند با تجهیزات چاپگر غیرتماسی صنعتی انجام شود. سیستم‌های کدگذاری غیرتماسی همچنین می‌توانند جایگزین دستگاه‌های چاپ دستی شوند و در نتیجه عملکرد سریع تری را ایجاد کنند. چاپگرهای جوهرافشان برای تحمل شرایط سختی که در اکوسیستم های تولیدی مدرن وجود دارد طراحی شده‌اند و در عین حال روی سطوح مختلف مانند مصنوعات گچی، محصولات چوبی و فلز امکان چاپ کردن دارند.

صنایع غذایی و آشامیدنی

استفاده از دستگاه تاریخ زن برای تولیدکنندگان و توزیع کنندگان محصولات غذایی و نوشیدنی‌ها ضروری است. نوع دستگاه‌هایی که در صنایع غذایی و آشامیدنی به کار گرفته می‌شود بسته به بستر کدگذاری شده متفاوت خواهد بود. این بسترهای مختلفی را که برای بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی استفاده می‌شود و در برخی موارد، خود ماده غذایی را نیز پوشش می‌دهد، مانند چاپ تاریخ انقضاء بر روی تخم مرغ. چاپگرهای جوهر افشان یک گزینه عالی برای چاپ بر روی طیف گسترده‌ای از محصولات غذایی، نوشیدنی‌ها در ظروف مختلف مانند؛ بطری‌های شیشه‌ای، ظروف پلاستیکی و جعبه های مقوایی هستند.

صنعت داروسازی

چاپگرها در صنعت داروسازی ضروری هستند. تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، بارکد اصالت کالا اغلب توسط تولیدکنندگان دارو بر روی محصولات درج می‌گردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *