فرآیند بازاریابی صنعتی پنج مرحله ای و نحوه استفاده از آن برای افزایش فروش

بازاریابی صنعتی – که بیشتر به عنوان بازاریابی B2B شناخته می‌شود – عرضه محصولات و خدمات از یک صنعت به صنعت دیگر است. به عبارت دیگر، وقتی از بازاریابی صنعتی استفاده می کنید، مخاطبان هدف شما را شرکت‌ها تشکیل می دهند تا مصرف‌کنندگان انفرادی. مراحل پنج گانه بازاریابی صنعتی به شرح زیر است:

ادامه خواندن فرآیند بازاریابی صنعتی پنج مرحله ای و نحوه استفاده از آن برای افزایش فروش

کاربردهای صنعتی چیلر

سیستم های چیلر برای کنترل دما و خنک سازی در صنایع مختلف ضروری است. انتخاب نوع مناسب چیلر صنعتی برای خنک سازی فرآیند و فضا می‌تواند هزینه‌های خنک سازی را کاهش داده، زمان خرابی را به حداقل برساند و کارایی عملیاتی را بهبود بخشد.

ادامه خواندن کاربردهای صنعتی چیلر

صنایع متقاضی دستگاه سلفون کش

بسته بندی لوازم آرایشی: قوطی‌ها، بطری‌ها و شیشه‌ها معمولاً در جعبه‌های مقوایی قرار داده شده و با فیلم سلفون بسته‌بندی می‌شوند. این روش بسته‌بندی می‌تواند از بسته‌بندی کاغذی در برابر رطوبت و همچنین محافظت در برابر باز شدن غیر مجاز بسته بندی محافظت کند و سطح بالایی از کیفیت بسته بندی را ایجاد کند.

ادامه خواندن صنایع متقاضی دستگاه سلفون کش

مشتریان ماشین آلات پخت صنعتی چه صنایعی هستند

کسانی که در حال ساخت تأسیسات نانوایی صنعتی یا راه‌اندازی خط تولید در حوزه صنایع غذایی هستند، احتمالاً به ماشین آلات پخت احتیاج خواهند داشت. در ادامه مروری می‌کنیم بر انواع اصلی ماشین آلات پخت صنعتی و کاربردهای آن‌.

ادامه خواندن مشتریان ماشین آلات پخت صنعتی چه صنایعی هستند

کاربردهای صنعتی دستگاه برش پلاسما

پلاسما چهارمین حالت ماده است و اساساً از یون‌های مثبت و منفی، مولکول‌های خنثی و سایر اجزای مشابه تشکیل شده است که با یکدیگر تعامل دارند. وقتی انرژی زیادی به یک گاز وارد می‌شود، حالت گازی به حالت پلاسما تبدیل می‌شود. این دستگاه مانند یک مشعل عمل می‌کند و با استفاده از یک جرقه ولتاژ بالا، هوا را از طریق سر مشعل به پلاسما تبدیل می‌کند. با این کار می‌توان قطعه‌های ضخیم و نازک فلز را با دقت زیادی برش داد.

ادامه خواندن کاربردهای صنعتی دستگاه برش پلاسما

سه تا از بهترین استراتژی های بازاریابی محتوا برای شرکت های صنعتی

بازاریابی محتوا بیش از هر زمان دیگری مهم است و این امکان را برای شرک‌ها فراهم می‌سازد تا از طریق اطلاع‌رسانی به مشتریان و کمک به تصمیم‌گیری بهتر برای خرید، در حوزه کاری خود مطرح شوند. برای شرکت‌هایی که محصولات و خدمات پیچیده‌ای را می‌فروشند، مانند آن‌هایی که در بخش محصولات صنعتی فعال هستند، این کار هم برای جذب ترافیک سایت و هم برای آگاهی از مشتریان بالقوه بسیار مفید است. در ادامه روش‌های را که تولیدکنندگان محصولات صنعتی برای جذب مشتری در فضای مجازی می‌توانند انجام دهند را تشریح می‌کنیم.

ادامه خواندن سه تا از بهترین استراتژی های بازاریابی محتوا برای شرکت های صنعتی

اهمیت استفاده از باسکول در صنایع

باسکول ها روی یک سطح بتنی سوار شده‌اند و دارای یک مانیتور الکترونیکی یا دیجیتالی هستند که وزن کل وسیله نقلیه را نشان می‌دهد. آن‌ها عمدتاً برای توزین کامیون‌ها و کانتینرها استفاده می‌شوند. باسکول‌ها قابل اعتماد و دقیق بوده و روشی ایمن برای توزین کالاهای عمده هستند. باسکول‌ها به دلیل افزایش کارایی برای صنایع تولیدی بسیار مهم‌اند. آ‌ن‌ها برای اندازه‌گیری وزن یک وسیله نقلیه ورودی یا خروجی (بارگیری شده یا خالی) به منظور تهیه آمار مواد و محصولات دریافت شده یا ارسال شده، استفاده می‌شوند.

ادامه خواندن اهمیت استفاده از باسکول در صنایع

انواع آسیاب های صنعتی و مشتریان آن‌

از آسیاب صنعتی برای تبدیل جامدات به ذرات و پودر استفاده می‌شود. انواع مختلفی از آسیاب های صنعتی وجود دارد که هر کدام مربوط به نیازهای خاصی است و به شرح زیر می‌باشند؛

ادامه خواندن انواع آسیاب های صنعتی و مشتریان آن‌

مشتریان ماشین آلات سی ان سی چه صنایعی هستند

این روزها دستگاه‌های CNC تقریباً در همه صنایع از کارگاه‌های تولیدی کوچک تا صنایع بزرگ یافت می‌شوند. تقریباً هیچ جنبه تولیدی وجود ندارد که در ارتباط با این ماشین آلات نباشد. در ادامه به صنایعی که از مراکز ماشینکاری سی ان سی استفاده می‌کنند، اشاره می‌شود:

ادامه خواندن مشتریان ماشین آلات سی ان سی چه صنایعی هستند

صنایع متقاضی آهن ربا و مگنت

آهن ربا اختراع بزرگی است. از آن‌ها می‌توان برای موارد مختلفی استفاده کرد و معمولاً در کلاس‌ها، ادارات، تخته‌های سیاه و بیشتر آشپزخانه‌ها دیده می‌شوند. با این حال، آهن رباهایی وجود دارند که اهداف بسیار بزرگ‌تری را دنبال می‌کنند. این‌ها مواردی هستند که به صورت صنعتی استفاده می‌شوند. مصارف صنعتی آهن ربا عمدتاً شامل مواردی است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم؛

ادامه خواندن صنایع متقاضی آهن ربا و مگنت